Recent Posts

Hakkımda

Eskiden beri içinde olmaktan hoşlandığım doğal yerlere gitme arzusu,katıldığım doğa yürüyüşleri ile birlikte, benim için  daha farklı bir anlam kazandı.Bu blog sayfasını, gezdiğim ve gördüğüm yerleri öncelikli olarak sizlerle paylaşmak amacı ile hazırladım.Kısa bir geçmişim ve tecrübem olmasına rağmen, özellikle parkur bilgilerinin, doğa sporları ile ilgili bir takım bilgilerin gizli kalması veya bilgilere ulaşılmasındaki aksaklıklar nedeni ile bildiğim veya doğruluğuna inandığım kaynakları da sizlerle paylaşmanın faydalı olacağını düşündüm.

"Bilirsiniz şöyle derler,bazıları düşler; bazıları düşlerinin peşinden gider.Herkesin düşünü gerçekleştirmesi dileği ile"

7 yorum :

Sitenizi üyesi olduğum gezenbilirde buldum. Emeğinize sağlık. Çok teşekkürler.

hakan@ezgi.com

merhaba, ankarada sürekli ikamet edebileceğim ailelerin olduğu karavan camping alanları var mı acaba? teşekürler

Merhaba, süreklilikten kastınızı anlamamakla beraber, günübirlik Ankara Esenboğa yolu üzerinde kamping alanı,linkini vereceğim http://www.ulasanhotel.com/tr/karavan.php karavan kamp alanı ve bildiğim kadarı ile Kırıkkale sınırları içerisinde Ankaraya yakın, kapulukaya barajında, karavan kamping alanları mevcut.

Ömer Bey merhaba, sayfanızda bizden de bahsettiğiniz için teşekkür ederim.
Karavan kamp yapılabilek yerlerden birisi de Şirinyazı Göleti' mizdir. Dağ evinde ve diğer birimlerimizde yaz-kış konaklanabilir. Çadır ve karavan kamp alanı olarak da uygundur. Gereken lojistik desteği veririz.
Selamlar.

Haftasonu lise öğrenci/izci grubumla gelmek istiyorum. Bize rehberlik yapar misiniz...

Ismail bey merhaba
Oncelikle ilgi ve guveniniz icin tesekkur ederim.maalesef rehbwrlik hizmeti yapmiyorum.bildigim rotalar hakkinda ve isterseniz rehber konusunda onerim olabilir.tesekkurler

Yorum Gönder